-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги інженера-консультанта для здійснення функцій контролю та нагляду за будівельними роботами на об’єкті «Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області»
Тендер Prozorro UA-2024-05-15-012299-a
Завершена
3 125 138.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 31 251.38 UAH
мін. крок: 1% або 31 251.38 UAH
Період уточнення:
15.05.2024 17:06 - 20.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим