-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги інженера-консультанта для здійснення функцій контролю та нагляду за будівельними роботами на об’єкті «Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області»
Оголошено тендер
3 125 138.00
UAH
Номер:
dde85002a69f489dbe68a8d107eab95e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-15-014184-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РАУХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22446206
-
Адреса:
67308, Україна, Одеська область, селище міського типу Раухівка, Одеська область Березівський район смт.Раухівка вул.Евгена Кравця
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
РАУХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22446206
-
Адреса:
67308, Україна, Одеська область, селище міського типу Раухівка, Одеська область Березівський район смт.Раухівка вул.Евгена Кравця
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 125 138.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги інженера-консультанта для здійснення функцій контролю та нагляду за будівельними роботами на об’єкті «Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
Дата опублікування:
15.05.2024 16:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги інженера-консультанта для здійснення функцій контролю та нагляду за будівельними роботами на об’єкті «Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 125 138.00 UAH