-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги інженера-консультанта для здійснення функцій контролю та нагляду за будівельними роботами на об’єкті «Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області»
Тендер Prozorro UA-2024-05-15-012299-a
Завершена
3 125 138.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 31 251.38 UAH
мін. крок: 1% або 31 251.38 UAH
Номер:
69a58bac8ce04901ad29e1bc37708c17
Внутрішній номер закупівлі:
21568784
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-15-012299-a
Замовник:
РАУХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22446206
-
Адреса:
67308, Україна, Одеська область, селище міського типу Раухівка, Одеська область Березівський район смт.Раухівка вул.Евгена Кравця
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Древняк Інна Андріївна +380485695657 rauhovka-selsovet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 125 138.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.05.2024 17:06 - 20.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2024 17:06 - 23.05.2024 00:00
Період кваліфікації:
23.05.2024 00:03 - 27.05.2024 11:18
Період завантаження договору:
02.06.2024 00:00 - 12.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 125 138.00 Послуги інженера-консультанта для здійснення функцій контролю та нагляду за будівельними роботами на об’єкті «Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області»