-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти (Визначення вмісту органічних та неорганічних забруднювачів в зразках води, ґрунту, рослин та атмосферному повітрі)
Тендер Prozorro UA-2024-05-14-000912-a
Завершена
2 172 248.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 861.24 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 861.24 UAH
Період уточнення:
14.05.2024 09:22 - 19.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим