-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти (Визначення вмісту органічних та неорганічних забруднювачів в зразках води, ґрунту, рослин та атмосферному повітрі)
Оголошено тендер
2 172 248.00
UAH
Номер:
d7ec400bd9d64d8485683a0275386910
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-14-000863-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497058
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, Чайковська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497058
-
Адреса:
61024, Україна, Харківська область, Харків, Чайковська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 172 248.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти (Визначення вмісту органічних та неорганічних забруднювачів в зразках води, ґрунту, рослин та атмосферному повітрі)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.05.2024 09:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 172 248.00 UAH