• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти (Визначення вмісту органічних та неорганічних забруднювачів в зразках води, ґрунту, рослин та атмосферному повітрі)

Завершена

2 172 248.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 861.24 UAH
Номер: c2a7f5079dc34419a65b12f43f3b8ead
Внутрішній номер закупівлі: 21544545
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-14-000912-a   
Замовник: ННЦ "ІГА імені О.Н.Соколовського"
Контактна особа: Саблук Наталія Олександрівна +380577041668 sabluk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 172 248.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.05.2024 09:22 - 19.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 14.05.2024 09:22 - 22.05.2024 18:00
Період кваліфікації: 22.05.2024 18:00 - 24.05.2024 10:21
Період завантаження договору: 30.05.2024 00:00 - 09.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 172 248.00 Код ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти (Визначення вмісту органічних та неорганічних забруднювачів в зразках води, ґрунту, рослин та атмосферному повітрі)