-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шина R28(440/80),шина R22,5 (315/80)
Тендер Prozorro UA-2024-05-13-001956-a
Торги не відбулися
221 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 108.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 108.00 UAH
Період уточнення:
13.05.2024 10:33 - 29.05.2024 00:00
Відповідь надана
Тех.Завдання
Номер:
ffcf9b37298842d18f7d0597eb03ed85
Дата опублікування:
25.05.2024 15:22
Опис:
Шановний замовнику. Шини 440/80-28 не можуть мати індекс швидкості К (110 км/год). Просимо внести зміни.
Відповідь:
Дякуємо за таку інформацію,все змінемо.
Дата відповіді:
27.05.2024 08:11