-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шина R28(440/80),шина R22,5(315/180)
Оголошено тендер
221 600.00
UAH
Номер:
932fe90cde6b46d5b036a3225e93f59a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-13-002619-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
221 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шина R28(440/80),шина R22,5(315/180)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
13.05.2024 10:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Шина R28(440/80),шина R22,5(315/180)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.07.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума221 600.00 UAH