-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шина R28(440/80),шина R22,5 (315/80)
Тендер Prozorro UA-2024-05-13-001956-a
Торги не відбулися
221 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 108.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 108.00 UAH
Номер:
8c6497851fe741998a452e83ef88c4e1
Внутрішній номер закупівлі:
21534236
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-13-001956-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Тищенко 380982605654 tisenkou333@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
221 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2024 10:33 - 29.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2024 10:33 - 01.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴221 600.00 Шина R28(440/80)