-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади зокрема м. Маріуполя
Тендер Prozorro UA-2024-05-10-010420-a
Завершена
4 217 088.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 085.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 085.44 UAH
Період уточнення:
10.05.2024 16:41 - 15.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим