-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади зокрема м. Маріуполя
Оголошено тендер
4 217 088.00
UAH
Номер:
5673ce6b1785448a824237e742447e32
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-10-009366-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42815794
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Миру, б.70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42815794
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Миру, б.70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 217 088.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади зокрема м. Маріуполя
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.05.2024 14:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади зокрема м. Маріуполя
Кількість
13056 послуга
Період постачання
до 29.09.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 217 088.00 UAH