• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади зокрема м. Маріуполя

Завершена

4 217 088.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 085.44 UAH
Номер: 77d0452655fd46079ef328fd38ea028f
Внутрішній номер закупівлі: 21530879
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-10-010420-a   
Замовник: Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
Контактна особа: Колода Олексій Сергійович +380675432851 m.ehub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 217 088.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.05.2024 16:41 - 15.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 10.05.2024 16:41 - 18.05.2024 16:46
Аукціон: 20.05.2024 13:04 - 20.05.2024 13:39
Період кваліфікації: 20.05.2024 13:39 - 24.05.2024 20:32
Період завантаження договору: 30.05.2024 00:00 - 09.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 217 088.00 Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади зокрема м. Маріуполя