-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Імпланти для артроскопії (НК 024:2023:45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; 47030 - Штучні зв'язки) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2024-05-10-009758-a
Торги не відбулися
1 069 325.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 693.25 UAH
мін. крок: 1% або 10 693.25 UAH
Період уточнення:
10.05.2024 15:49 - 15.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим