• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Імпланти для артроскопії (НК 024:2023:45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; 47030 - Штучні зв'язки) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму

Оголошено тендер

1 069 325.00 UAH
Номер: 4205b61e91fa422f9e4059e1bf85a476
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-10-012063-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
Очікувана вартість: 1 069 325.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Імпланти для артроскопії (НК 024:2023:45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; 47030 - Штучні зв'язки) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Примітки: Місце знаходження замовника: Дніпропетровська область, м. Дніпро. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 10.05.2024 15:36
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Інтерферентний гвинт
Код ДК 021:2015: 33183100-7 Ортопедичні імплантати
Кількість 100 штука
Період постачання (не задано)
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки
Код ДК 021:2015: 33183100-7 Ортопедичні імплантати
Кількість 100 штука
Період постачання (не задано)
Універсальна система відновлення меніска
Код ДК 021:2015: 33183100-7 Ортопедичні імплантати
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 069 325.00 UAH