• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Імпланти для артроскопії (НК 024:2023:45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; 47030 - Штучні зв'язки) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму

Торги не відбулися

1 069 325.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 693.25 UAH
Номер: 2d428d2ca09a425f857b02e2e198dfc9
Внутрішній номер закупівлі: 21530204
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-10-009758-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
Контактна особа: Андрій Санжара +380977973269 a.sanjara4615@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 069 325.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.05.2024 15:49 - 15.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 10.05.2024 15:49 - 18.05.2024 16:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 069 325.00 Імпланти для артроскопії (НК 024:2023:45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; 47030 - Штучні зв'язки) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму