-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові вироби різні
Тендер Prozorro UA-2024-05-09-009973-a
Завершена
1 266 042.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 660.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 660.00 UAH
Період уточнення:
09.05.2024 16:10 - 17.05.2024 00:00
Відповідь надана
Чи не буде відхилена прорпозиція учасника, який у складі пропозиції надасть Сертифікат ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» стосовно будівництва, виробництва та реалізації вікон та дверей з ПВХ?
Номер:
81e137ec4dcf4187ba08fe1c241779f3
Дата опублікування:
13.05.2024 12:25
Опис:
Доброго дня, шановний Замовнику!
Додатком 2 ТД Замовник вимагає надання потенційними учасниками у складі пропозиції сертифікат на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2018 Системи управління якістю та паспорт якості та інші документи, що підтверджують якість товару на віконні блоки, склопакети, підвіконня, фурнітуру (металопластикові вікна та двері).
Ця закупівля проводиться на виріб вцілому.
Чи не буде відхилена прорпозиція учасника, який у складі пропозиції надасть Сертифікат ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» стосовно будівництва, виробництва та реалізації вікон та дверей з ПВХ?
Заздалегідь вдячні за надану відповідь.
Відповідь:
Шановний Учаснику! Вичерпний перелік сертифікатів, протоколів, що підтверджують якість товару зазначений в Додатку 2 тендерної документації.
Дата відповіді:
16.05.2024 10:12
Відповідь надана
Уточнення-зауваження
Номер:
e799f3d6c77b46eeab7bac061f35ee10
Дата опублікування:
13.05.2024 10:36
Опис:
Доброго дня, відповідно Вашого тех завдання профіль Decco який у Вас зазначений не є класом профілю А, тому просимо забрати вимогу щодо класу А, так як клас профілів А має товщину зовнішніх стінок 3мм, залиште вимогу щодо товщини зовнішньої стінки не менше 2,7мм чому і відповідатиме профіль Decco - який у Вас зазначений. Також хотілось би зазначити що підставочний профіль 30мм має три камери, а не п'ять. На рахунок склопакету - для забезпечення вимог чинного ДБН В.2.6-31:2021 «Теплова ізоляція та енергоефективність будівель» склопакет має бути не менше 40мм (два енергозберігаючих скла та дві камери заповнені інертним газом) - у Вашому тех завданні зазначене одне енергозберігаюче скло - що не відповідає діючому ДБН. Просимо внести відповідні зміни до документації, щоб вона відповідала чинному законодавсту.
Відповідь:
Шановний Учаснику! Класифікація щодо класу профілів наведена в нормативних документах, а саме: ДСТУ Б В.2.7-130:2007 Профілі полівінілхлорид ні для охолоджувальних будівельних конструкцій. В ДОДАТОКУ №4 ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ вказано двокамерний склопакет 42 мм орієнтовна формула (4-15arg-4-15arg-4і) з одним склом 4 Low E, розрахунок теплотехнічних характеристик, опору теплопередачі віконних блоків має здійснюватися відповідно ДБН В.2.6-31:2021 «Теплова ізоляція та енергоефективність будівель»
Дата відповіді:
16.05.2024 10:12
Відповідь надана
щодо аналогічного договору
Номер:
f74cdb0d69f64bc0af542d6b80350bf5
Дата опублікування:
11.05.2024 01:16
Опис:
Шановний Замовник ! чи буде вважатись аналогічним та таким, що відповідає умовам цієї закупівлі, договір на капітальний ремонт об'єкту, під час виконання якого були встановлені металопластикові конструкції?
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Вимогами тендерної документації передбачено подання учасниками документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, зокрема, наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного за предметом закупівлі договору. Видом предмета даної закупівлі є товар. Відповідно п.27 ч.1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі» капітальний ремонт - роботи.
Дата відповіді:
13.05.2024 16:10
Відповідь надана
Дискримінація
Номер:
ed03d9491d044d76b9020a968bb218c6
Дата опублікування:
10.05.2024 14:58
Опис:
Шановний Замовник. Вимагаємо внести зміни до технічної частини в частині ширини профілю - "не менше 70 мм".
Відповідь:
Шановний Учаснику вимога щодо ширини профілю "не менше 70 мм" не є дискримінаційною, так як досягти показників щодо товщини склопакету 42 мм та енергоефективності вікон з опором теплопередачі 0,9 м2·К/Вт. відповідно до ДБН з шириною профілю "менше 70 мм" неможливо.
Дата відповіді:
13.05.2024 10:03
Відповідь надана
Дискримінаційна вимога
Номер:
1ba559d5880f4c8e9a08b24510005624
Дата опублікування:
10.05.2024 10:35
Опис:
Шановний замовник, вказуючи в необхідних технічних, якісних та кількісних характеристиках вимогу: Профіль: ПВХ 70 мм не менше 6 камер клас А, ви значно звужуєте коло учасників. Також ви ссилаєтесь на відповідність ДБН В.2.6-31:2021 “Теплова ізоляція та енергоефективність будівель”. Але згідно цього нормативного акту, основним показником енергоефективності є Коефіцієнт опору теплопередачі, а не камерність чи клас профілю. Зважаючи на це, просимо вас внести зміни до ТД
Відповідь:
Шановний Учаснику відповідно до ДОДАТОКУ №4 до тендерної документації вказано вимоги до вікон з металопластикових профілів класу А (не менше 6-ти камерними) монтажною товщиною не менше 70 мм, що відповідає ДСТУ Б В.2.7-130:2007 та віконні блоки повинні відповідати ДБН В.2.6-31:2021 «Теплова ізоляція та енергоефективність будівель» відповідно до якого коефіцієнт опору теплопередачі віконного блоку має бути не менше 0,9 м2·К/Вт. Тобто технічні та якісні характеристики мають відповідати діючим ДБН та ДСТУ.
Дата відповіді:
13.05.2024 10:01
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
743ab7a9ab5843ac81c181c052e25a3a
Дата опублікування:
09.05.2024 19:17
Опис:
Доброго дня.
2.1. Копії не менше 1 (одного) виконаного договору з вищим навчальним закладом, або іншим підприємством та додатки до нього.
Чому аналогічні договори повинні бути з вищим навчальним закладом, або підприємством? Інші державні установи в якості Замовника Вас не влаштують??
Відповідь:
Шановний Учаснику! Відповідно до вимог тендерної документації зазначено:
2.1. Копії не менше 1 (одного) виконаного договору з вищим навчальним закладом, або іншим підприємством та додатки до нього.
Під іншим підприємством розглядаються підприємства будь якої форми власності - госпрозрахункові, державні, комунальні тощо, зокрема і інші державні установи.
Дата відповіді:
11.05.2024 13:05