-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові вироби різні
Оголошено тендер
1 266 042.00
UAH
Номер:
d93e390dad534b7baa72a7cbdde05830
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-09-010245-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 266 042.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопластикові вироби різні
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.05.2024 14:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
1. Металопластикове вікно (тип 1)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
2. Металопластикове вікно (тип 2)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
3. Балконний блок (тип 1)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
4. Металопластикове вікно (тип 3)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
5. Металопластикове вікно (тип 4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
6. Балконний блок (тип 2)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
7. Металопластикове вікно (тип 5)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
8. Металопластикове вікно (тип 6)
Кількість
16 штука
Період постачання
(не задано)
9. Металопластикове вікно (тип 7)
Кількість
29 штука
Період постачання
(не задано)
10. Металопластикове вікно (тип 8)
Кількість
16 штука
Період постачання
(не задано)
11. Металопластикове вікно (тип 9)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
12. Металопластикове вікно (тип 10)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
13. Металопластикові двері (тип 1)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
14. Металопластикові двері (тип 2)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
15. Металопластикові двері (тип 3)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
16. Металопластикове вікно (тип 11)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
17. Металопластикові двері (тип 4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
18. Металопластикові двері (тип 5)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
19. Металопластикові двері (тип 6)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
20. Металопластикове вікно (тип 12)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
21. Металопластикові двері (тип 7)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
22. Металопластикові двері (тип 8)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
23. Металопластикове вікно (тип 13)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
24. Металопластикове вікно (тип 14)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
25. Металопластикові двері (тип 9)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
26. Металопластикове вікно (тип 15)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
27. Металопластикове вікно (тип 16)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
28. Металопластикове вікно (тип 17)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
29. Металопластикове вікно (тип 18)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
30. Металопластикове вікно (тип 19)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
31. Металопластикове вікно (тип 20)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
32. Металопластикове вікно (тип 21)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
33. Металопластикове вікно (тип22)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
34. Металопластикове вікно (тип 23)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
35. Металопластикове вікно (тип24)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
36. Металопластикові двері (тип 10)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
37. Металопластикове вікно (тип 25)
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
38. Металопластикове вікно (тип 26)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
39. Склопакети (тип 1)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
40. Склопакети (тип 2)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
41. Склопакети (тип 3)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
42. Склопакети (тип 4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
43. Фурнітура до пластикового вікна
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 266 042.00 UAH