• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Металопластикові вироби різні

Завершена

1 266 042.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 660.00 UAH
Номер: 453d9177ace44d9ab121437ffc0c7c92
Внутрішній номер закупівлі: 21518193
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-09-009973-a   
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Контактна особа: Іщенко Валерій Васильович 380445278931 zacupivli1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 266 042.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.05.2024 16:10 - 17.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 09.05.2024 16:10 - 20.05.2024 09:00
Період кваліфікації: 20.05.2024 09:00 - 27.05.2024 14:08
Період завантаження договору: 02.06.2024 00:00 - 12.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 266 042.00 Металопластикові вироби різні