-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт теплового пункту внутрішньої системи теплопостачання влаштування автоматичного вузла регулювання теплової енергії на території АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області в м. Рівне, вул. Небожинського Назара, 23 (влаштування автоматичного вузла регулювання теплової енергії)
Тендер Prozorro UA-2024-05-09-003419-a
Торги не відбулися
384 187.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 920.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 920.94 UAH
Період уточнення:
09.05.2024 11:06 - 21.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим