• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт теплового пункту внутрішньої системи теплопостачання влаштування автоматичного вузла регулювання теплової енергії на території АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області в м. Рівне, вул. Небожинського Назара, 23 (влаштування автоматичного вузла регулювання теплової енергії)

Торги не відбулися

384 187.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 920.94 UAH
Номер: 8d61282a8b6c4030bb3e8c66d746cf49
Внутрішній номер закупівлі: 21511611
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-09-003419-a   
Замовник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Контактна особа: Володимир Столярчук +380975142562 zakupstolar19@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 384 187.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.05.2024 11:06 - 21.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 09.05.2024 11:06 - 24.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴384 187.00 Капітальний ремонт теплового пункту внутрішньої системи теплопостачання влаштування автоматичного вузла регулювання теплової енергії на території АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області в м. Рівне, вул. Небожинського Назара, 23 (влаштування автоматичного вузла регулювання теплової енергії)