-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
384 187.00
UAH
Номер:
84d80155b0e04584970036053ca76717
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-09-004384-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. ПАВЛЮЧЕНКА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. ПАВЛЮЧЕНКА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
384 187.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
09.05.2024 11:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума384 187.00 UAH