-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Квадрокоптери (FPV дрони)
Тендер Prozorro UA-2024-05-08-011902-a
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
Період уточнення:
08.05.2024 21:47 - 13.05.2024 00:00
Відповідь надана
Кількість товару
Номер:
36a048707050489e98b199a85e85a201
Дата опублікування:
09.05.2024 10:04
Опис:
Добрий день, зверніть увагу, що в Тендерній документації та тех. специфікації вказана кількість закупівлі 10 дронів. Але в самому тендері - 20 шт. Виправте, будь ласка, неточність!)
Відповідь:
Неточність усунуто.
Дата відповіді:
09.05.2024 20:40