-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Квадрокоптери (FPV дрони)
Оголошено тендер
180 000.00
UAH
Номер:
4f3cf00daa524214877946073b3fb323
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-08-015229-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дубовецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04357561
-
Адреса:
77172, Україна, Івано-Франківська область, село Дубівці, Галицького району площа Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дубовецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04357561
-
Адреса:
77172, Україна, Івано-Франківська область, село Дубівці, Галицького району площа Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Квадрокоптери (FPV дрони)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.05.2024 21:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума180 000.00 UAH