-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Квадрокоптери (FPV дрони)
Тендер Prozorro UA-2024-05-08-011902-a
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
Номер:
ea861960bbf34686ac0fa4455deef573
Внутрішній номер закупівлі:
21507994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-08-011902-a
Замовник:
Дубовецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04357561
-
Адреса:
77172, Україна, Івано-Франківська область, село Дубівці, Галицького району площа Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Легінь Ганна Миколаївна +380343131448 dub600@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2024 21:47 - 13.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2024 21:47 - 16.05.2024 00:00
Аукціон:
16.05.2024 14:57 - 16.05.2024 15:20
Період кваліфікації:
16.05.2024 15:20 - 29.05.2024 12:37
Період завантаження договору:
04.06.2024 00:00 - 14.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 Квадрокоптери (FPV дрони)