-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Дрон FPV, 7 дюймів (ДК 021:2015 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Тендер Prozorro UA-2024-05-03-008110-a
Публікується відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р.зі змінами, Код номенклатурної позиції відповідно до наказу МЕРТ №1082 від 11.06.2020: ДК 021:2015 34711200-6 Безпілотні літальні апарати
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Період уточнення:
03.05.2024 16:00 - 08.05.2024 00:00
Відповідь надана
Оголошена вартість закупівлі
Номер:
c8230898d3a8471ab1997ce06c9ab743
Дата опублікування:
03.05.2024 20:21
Опис:
Вітаю, було проведено аналіз еквівалентних тендерних закупівель і виявлено, що дана закупівля відноситься до категорії АНЦ (Аномально низька ціна).
У зв'язку з цим хочу до вас звернутись із приводу оголошеної вартості тенденої закупівлі і зобов'язати вас внести зміни у тендерну закупівлю, щодо оголошеної вартості закупівлі.
Інакше ця тендерна закупівля, буде мати наступні чинні фактори:
1. Фінансова нестабільність: Неможливо буде забезпечити стабільну якість товару або послуги при такій низькій ціні, оскільки вона нижча за собівартість. Це може призвести до зниження якості, неспроможності виконання зобов'язань та ризику для репутації замовника.
2. Порушення законодавства: Така низька ціна порушує законодавство про тендерні закупівлі, оскільки узгодження ціни нижче собівартості може вважатися несвідомими діями або навіть демпінгом, що суперечить правилам конкуренції.
3. Ризики для постачальника: Висока ймовірність того, що постачальник, що пропонує товар або послугу за такою низькою ціною, може стати неплатоспроможним у процесі виконання угоди.
4. Недотримання стандартів якості: Низька ціна може призвести до відсутності можливості виконання умов тендеру, таких як якість, терміни поставки та сервісне обслуговування. Що в подальшому може призвести до загрози інших людей.
5. Порушення принципів чесної конкуренції: Така ціна може сприяти вибору нечесних постачальників, які можуть використовувати нелегальні методи зниження витрат або працювати в тіньовому секторі.
Отже просимо звернути увагу на приведені аргументи і внести зміни у оголошену вартість тендерної закупівлі у сторону покращення конкуретної спроможності учасників. Для прикладу, варто звернути увагу на еквівалентні закупівлі за даним кодом класифікації товару.
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за запитання.
Проведення даної закупівлі проводиться на виконання рішення Виконавчого комітету Трускавецької міської ради № 801 від 12 лютого 2024 року "Про затвердження Цільової програми покращення обороноздатності військовослужбовців військової частини **** Збройних Сил України на 2024 рік", якою передбачено придбання 10 Дрон FPV, 7 дюймів на суму 100 000,00 грн. Розмір бюджетного призначення визначений цією сумою і не може бути змінений без відповідного рішення виконавчого комітету.
При підготовці закупівлі Дрон FPV, 7 дюймів (ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном), ідентифікатор закупівлі в системі: UA-2024-05-03-008110-a очікувану вартість визначено відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», методом порівняння ринкових цін на основі трьох цінових пропозицій постачальників, які надані в межах підготовки даної закупівлі та співмірні розміру бюджетного призначення.
В умовах тендерної документації та проекті договору чітко прописана комплектація Дрон FPV, 7 дюймів, а також умови поставки товару: «Під час приймання-передачі Товару Сторони зобов’язані належним чином оформити і підписати усі необхідні документи, що засвідчують факт приймання-передачі Товару (документи, накладні, акти прийому – передачі, тощо) та перевірити у повному обсязі кількість і якість та належне маркування Товару. Покупець не підписує видаткові накладні у разі виявлення факту передачі неякісного (некількісного) Товару. При виявленні представником Покупця невідповідності якості або кількості отриманого Товару відвантажувальним документам або документам про якість Товару, який поставляється, Постачальник за свій рахунок здійснює заміну Товару належної кількості та якості».
Це дасть змогу забезпечити Замовника від вибору нечесних постачальників, забезпечить належну якість товару та добросовісне виконання взятих зобов’язань.
Запрошуємо всіх бажаючих Учасників прийняти участь в даній закупівлі.
Дата відповіді:
06.05.2024 14:15