-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Дрон FPV, 7 дюймів (ДК 021:2015 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Тендер Prozorro UA-2024-05-03-008110-a
Публікується відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р.зі змінами, Код номенклатурної позиції відповідно до наказу МЕРТ №1082 від 11.06.2020: ДК 021:2015 34711200-6 Безпілотні літальні апарати
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер:
3a96d4a2f123486c9d9db48eba0293b3
Внутрішній номер закупівлі:
21476640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-03-008110-a
Замовник:
Виконавчий комітет Трускавецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055914
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, Трускавець, Бориславська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Савшак Надія Федорівна 380324766677 e_tmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.05.2024 16:00 - 08.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2024 16:00 - 11.05.2024 01:00
Аукціон:
13.05.2024 15:28 - 13.05.2024 15:51
Період кваліфікації:
13.05.2024 15:51 - 14.05.2024 15:46
Період завантаження договору:
20.05.2024 00:00 - 30.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Дрон FPV, 7 дюймів