-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дрон FPV, 7 дюймів
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
bfd6e028991546c4ba8eab31f6801258
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-03-009872-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Трускавецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055914
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, Трускавець, Бориславська,2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Трускавецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055914
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, Трускавець, Бориславська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дрон FPV, 7 дюймів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.05.2024 15:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошторисні призначення
Сума100 000.00 UAH