-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фільтри для екскаватора Bobcat B750 за кодом ДК 021:2015- 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації.
Тендер Prozorro UA-2024-04-26-011143-a
У відповідності до вимог Технічного завдання
Завершена
93 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 465.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 465.00 UAH
Період уточнення:
26.04.2024 17:25 - 01.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим