• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фільтри для екскаватора Bobcat B750 за кодом ДК 021:2015- 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації.

У відповідності до вимог Технічного завдання

Завершена

93 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 465.00 UAH
Номер: d947a8a991724f4ead3dc1ff2b46f70a
Внутрішній номер закупівлі: 21421215
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-26-011143-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
Контактна особа: Даниловський Вадим Леонідович 380503731867,380342759261 vadim.danilovskiy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 93 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.04.2024 17:25 - 01.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 26.04.2024 17:25 - 04.05.2024 00:00
Період кваліфікації: 04.05.2024 00:03 - 07.05.2024 16:35
Період завантаження договору: 13.05.2024 00:00 - 23.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴93 000.00 Фільтри для екскаватора Bobcat B750