-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фільтри для екскаватора Bobcat B750
Оголошено тендер
93 000.00
UAH
Номер:
32cc8435dc0545e385035fb11374a5e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-26-013767-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32360815
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Ботанічна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32360815
-
Адреса:
76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Ботанічна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
93 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фільтри для екскаватора Bobcat B750
Примітки:
Закупівля здійснюється повторно відповідно до Закону з врахуванням норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), оскільки раніше оголошена закупівля не відбулась.
Процедура закупівлі обрана у відповідності до очікуваної вартості предмета закупівлі по даному коду Єдиного закупівельного словника.
Річна потреба.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Дата опублікування:
26.04.2024 17:15
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою обслуговування техніки та заміни фільтрів на екскаваторі-навантажуачі Bobcat B750, дотримуючись правил та інструкцій виробника .
-
Дата публікації:
26.04.2024 17:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Оливні фільтри
Кількість
16 штука
Період постачання
(не задано)
Паливні фільтри
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Повітрозабірні фільтри
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума93 000.00 UAH