-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
НАБОЇ
Тендер Prozorro UA-2024-04-23-012682-a
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями)
Завершена
1 943 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 315.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 315.00 UAH
Період уточнення:
23.04.2024 17:16 - 28.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим