-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
НАБОЇ
Оголошено тендер
1 943 000.00
UAH
Номер:
d1a9dc21d2e24b1686971ca8d46b5186
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-23-015815-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108819
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, вулиця Петрушевича, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108819
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, вулиця Петрушевича, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 943 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
НАБОЇ
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 Боєприпаси
Дата опублікування:
23.04.2024 17:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Набої калібру 9х18 мм
Кількість
50000 штука
Період постачання
(не задано)
Набої калібру 9х19 мм
Кількість
30000 штука
Період постачання
(не задано)
Набої калібру 5,45х39 мм
Кількість
18000 штука
Період постачання
(не задано)
Набої калібру 7,62х39 мм
Кількість
10000 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 943 000.00 UAH