• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

НАБОЇ

закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями)

Завершена

1 943 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 315.00 UAH
Номер: 0607281f234346aa836fc96b80fea0c3
Внутрішній номер закупівлі: 21383023
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-23-012682-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: АНДРІЙ ГНІДИЙ +380352526641 tender_upo_ternopil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 943 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.04.2024 17:16 - 28.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 23.04.2024 17:16 - 01.05.2024 00:00
Період кваліфікації: 01.05.2024 00:01 - 02.05.2024 17:11
Період завантаження договору: 08.05.2024 00:00 - 18.05.2024 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴744 000.00 Набої калібру 9х18 мм
  • Лот №2 ₴354 000.00 Набої калібру 9х19 мм
  • Лот №3 ₴582 000.00 Набої калібру 5,45х39 мм
  • Лот №4 ₴263 000.00 Набої калібру 7,62х39 мм