-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Арматура 10 мм)
Тендер Prozorro UA-2024-04-19-010066-a
(Арматура 10 мм)
Торги не відбулися
164 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 820.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 820.50 UAH
Період уточнення:
19.04.2024 15:41 - 25.04.2024 00:00
Відповідь надана
Поставка
Номер:
c40cd600579244d69fa79f53cecbe94b
Дата опублікування:
23.04.2024 11:24
Опис:
(Продавець зобов’язаний передати Покупцю Товар протягом двох днів з моменту отримання відповідної заявки) Скільки має бути заявок та на протязі якого періоду мають здійснюватись поставки товару ?
Відповідь:
Добрий день, заявка планується одна, але в залежності від ходу підготовчих робіт можуть буде 2-3 заявки приблизно одинакові по кількості. Поставки мають здійснюватись протягом 2 днів з моменту подання заявки, плановий період поставки травень місяць
Дата відповіді:
23.04.2024 15:46
Відповідь надана
Розвантаження
Номер:
7c0d52a0f3844f7b95ccd3edbe6327e5
Дата опублікування:
23.04.2024 11:18
Опис:
Прошу надати інформацію щодо розвантаження товару, чи воно має здійснюватись силами Учасника, чи Замовника?
Відповідь:
Розвантаження товару буде здійснюватись силами замовника
Дата відповіді:
23.04.2024 15:46
Відповідь надана
ПДВ
Номер:
2e04bb8dfb1544169fb18d0422bee664
Дата опублікування:
23.04.2024 10:40
Опис:
Доброго дня.
Вами вказано що прийом пропозицій без ПДВ.
Якщо учасник платник ПДВ то він має подавати цінову пропозицію без зазначення ПДВ але при цьому ПДВ має додатково нараховуватись?
Відповідь:
Доброго дня, вартість розрахована із врахуванням ПДВ, в оголошені допущено помилку яку буде випралено шляхом внесення змін до тендерної документаці
Дата відповіді:
23.04.2024 15:50