• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (арматура 10 мм в кількості 7000м.п.)

Оголошено тендер

164 100.00 UAH
Номер: f6fdfb2f112a4887a8dd14b7da7bebde
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-19-005581-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПТМ "КОВЕЛЬТЕПЛО"
Замовник: ПТМ "КОВЕЛЬТЕПЛО"
Очікувана вартість: 164 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (арматура 10 мм в кількості 7000м.п.)
Примітки: Ст. 20 Закону України „ Про публічні закупівлі „ від 19.09.2019р. № 114-IX; Замовник як об”єкт критичної інфраструктури ( ст. 9 Закону України „Про критичну інфраструктуру” від 16.11.2021р. №1882-ХІ Постанова КМУ «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених ЗУ “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022р. № 1178
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Дата опублікування: 19.04.2024 11:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума164 100.00 UAH