-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Арматура 10 мм)
Тендер Prozorro UA-2024-04-19-010066-a
(Арматура 10 мм)
Торги не відбулися
164 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 820.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 820.50 UAH
Номер:
c00c81445cf04173beb6899117d24ab1
Внутрішній номер закупівлі:
21354373
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-19-010066-a
Замовник:
ПТМ "КОВЕЛЬТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30514446
-
Адреса:
45006, Україна, Волинська область, Ковель, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 97, А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Заікін Василь Миколайович 380504382668 urist@kovelteplo.org.ua http://kovelteplo.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
164 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.04.2024 15:41 - 25.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2024 15:41 - 28.04.2024 17:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴164 100.00 Лот 1.