-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ПР-24Т-153-ВО Шифер 8-ми хвильовий безасбестовий
Тендер Prozorro UA-2024-04-19-005755-a
ПР-24Т-153-ВО Шифер 8-ми хвильовий безасбестовий
Завершена
1 162 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 810.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 810.00 UAH
Період уточнення:
19.04.2024 12:28 - 29.04.2024 00:00
Відповідь надана
ТД
Номер:
a89361506246460dbfc065d5e9527539
Дата опублікування:
22.04.2024 12:18
Опис:
Доброго дня! Для прорахунку вартості доставки, прохання надати орієнтовну кількість поставок. Заздалегідь дякуємо!
Відповідь:
Доброго дня! Сповіщаємо, що умови постачання наведені в пункту 4 Додатку 7 тендерної документаці. Дякуємо за питання, гарного дня!
Дата відповіді:
24.04.2024 08:20