-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ПР-24Т-153-ВО Шифер 8-ми хвильовий безасбестовий
Тендер Prozorro UA-2024-04-19-005755-a
ПР-24Т-153-ВО Шифер 8-ми хвильовий безасбестовий
Завершена
1 162 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 810.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 810.00 UAH
Номер:
7b4b5bd9bc8c451b911ac5c860070821
Внутрішній номер закупівлі:
21350083
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-19-005755-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шевченко Андрій Валентинович 380567930886 an.shevchenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 162 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.04.2024 12:28 - 29.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2024 12:28 - 02.05.2024 16:00
Аукціон:
03.05.2024 15:52 - 03.05.2024 16:15
Період кваліфікації:
03.05.2024 16:15 - 14.05.2024 14:15
Період завантаження договору:
20.05.2024 00:00 - 30.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 162 000.00 ПР-24Т-153-ВО Шифер 8-ми хвильовий безасбестовий