• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шифер 8-ми хвильовий безасбестовий

Оголошено тендер

1 394 400.00 UAH
Номер: fba7d4329da54c9e95a79bdf64c4a62f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-19-005200-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 1 394 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шифер 8-ми хвильовий безасбестовий
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 19.04.2024 11:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 394 400.00 UAH