-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Нове будівництво адміністративної будівлі для розміщення центру надання адміністративних послуг, багатофункціональних громадських приміщень освітнього та творчого призначення Стрижавської селищної ради, що розташована по вул. 40-річчя Перемоги, б/н, смт Стрижавка, Вінницького району Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2024-04-17-008942-a
У тендерній документації відповідно до частини 3 статті 22 Закону та абзацу 10 пункту 3 Особливостей також відображені певні додаткові обов'язкові умови), встановлення яких передбачено Фінансовою угодою (далі – Фінансова Угода) між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо реалізації Програми з відновлення України (далі – ПВУ), ратифікованою Законом України від 14 липня 2021 р. № 1645-IX, та які описані у Керівних принципах імплементації Програми, схвалених ЄІБ як такі, що відповідають Керівництву ЄІБ із закупівель. Такі додаткові обов’язкові умови можуть відрізнятися від норм Закону і Особливостей, проте підлягають застосування для цього тендеру.
Завершена
198 754 918.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 993 774.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 993 774.59 UAH
Період уточнення:
17.04.2024 14:54 - 29.04.2024 00:00
Відповідь надана
Щодо довідки
Номер:
a02f50090561488a8fe29f4a1552fd8c
Дата опублікування:
24.04.2024 20:47
Опис:
Шановний Замовнику. Відповідно до вимог тендерної документації передбачено надання "Довідки в довільній формі про те, що розмір середньорічного обороту (середнє арифметичне значення річних оборотів коштів) учасника процедури закупівлі за останні два роки без врахування періоду воєнного стану (2020-2021) перевищує 50% від початкової вартості договорів, укладених цим учасником в рамках НКПВУ та ПВУ та які не завершені на день подання пропозиції такого учасника". Просимо Вас надати пояснення щодо поняття "початкової вартості договорів, укладених цим учасником в рамках НКПВУ та ПВУ та які не завершені на день подання пропозиції такого учасника". Будь-ласка, конкретизуйте, що саме мається на увазі?
Відповідь:
Шановний потенційний Учаснику. Вдячні Вам, що звернули увагу на нашу закупівлю.
За результатами розгляду Вашого звернення повідомляємо наступне.
Початкова вартість договору в розумінні цієї тендерної документації це - вартість основного договору, укладеного в рамках НКПВУ та/або ПВУ, станом на дату укладання договору про закупівлю, без урахування змін, унесених до договору про закупівлю.
Дата відповіді:
26.04.2024 15:12
Відповідь надана
Підстава відхилення
Номер:
ef6f1dce021b42c4a17feb6ee16c3fe0
Дата опублікування:
24.04.2024 20:44
Опис:
Шановний Замовнику. Відповідно до умов тендерної документації передбачено, що "В частині обов’язкових підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі додатково до вимог пункту 47 Особливостей для закупівель за ПВУ (Програмою відновлення України) застосовуються наступні додаткові обов’язкові підстави для відмови в участі у торгах, якщо: 4) розмір середньорічного отриманого обороту (середнє арифметичне значеня річних оборотів коштів) учасника процедури закупівлі за остані 2 роки без врахування періоду військового стану (тобто 2020-2021 роки) становить менше ніж 50 % від початкової вартості договорів, укладених в рамках НКПВУ та/або ПВУ та які не завершені на день подання пропозиції такого учасника" (сторінка 19 ТД). Оскільки, у визначеннях тендерної документації відсутнє поняття "початкова вартість договору", просимо пояснити яке саме поняття мається на увазі? Початкова вартість основного тендерного договору, укладеного в рамках НКПВУ та/або ПВУ та які не завершені на день подання пропозиції такого учасника за результатом конкурентних процедур у відповідності Закону України "Про публічні закупівлі"? В разі, якщо конкурентної процедури за основними договорами укладених в рамках НКПВУ та/або ПВУ та які не завершені на день подання пропозиції такого учасника, відповідно просимо внести зміни, адже нам, як потенційному учаснику не зрозуміла до кінця дана вимога. Тому, просимо Вас внести зміни до тендерної документації. Дякуємо.
Відповідь:
Шановний потенційний Учаснику. Вдячні Вам, що звернули увагу на нашу закупівлю.
За результатами розгляду Вашого звернення повідомляємо наступне.
Початкова вартість договору в розумінні цієї тендерної документації це - вартість основного договору, укладеного в рамках НКПВУ та/або ПВУ, станом на дату укладання договору про закупівлю, без урахування змін, унесених до договору про закупівлю.
Дата відповіді:
26.04.2024 15:12