-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Нове будівництво адміністративної будівлі для розміщення центру надання адміністративних послуг, багатофункціональних громадських приміщень освітнього та творчого призначення Стрижавської селищної ради, що розташована по вул. 40-річчя Перемоги, б/н, смт Стрижавка, Вінницького району Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2024-04-17-008942-a
У тендерній документації відповідно до частини 3 статті 22 Закону та абзацу 10 пункту 3 Особливостей також відображені певні додаткові обов'язкові умови), встановлення яких передбачено Фінансовою угодою (далі – Фінансова Угода) між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо реалізації Програми з відновлення України (далі – ПВУ), ратифікованою Законом України від 14 липня 2021 р. № 1645-IX, та які описані у Керівних принципах імплементації Програми, схвалених ЄІБ як такі, що відповідають Керівництву ЄІБ із закупівель. Такі додаткові обов’язкові умови можуть відрізнятися від норм Закону і Особливостей, проте підлягають застосування для цього тендеру.
Завершена
198 754 918.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 993 774.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 993 774.59 UAH
Номер:
f1228eb7f73e4bff8d599e607e748abf
Внутрішній номер закупівлі:
21325984
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-17-008942-a
Замовник:
СТРИЖАВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04330007
-
Адреса:
23210, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, селище міського типу Стрижавка, ВУЛИЦЯ 40-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Матяш +380432585763 stryzhavka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
198 754 918.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2024 14:54 - 29.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2024 14:54 - 02.05.2024 09:00
Період кваліфікації:
02.05.2024 09:00 - 14.05.2024 16:55
Період завантаження договору:
20.05.2024 00:00 - 30.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 754 918.80 Нове будівництво адміністративної будівлі для розміщення центру надання адміністративних послуг, багатофункціональних громадських приміщень освітнього та творчого призначення Стрижавської селищної ради, що розташована по вул. 40-річчя Перемоги, б/н, смт Стрижавка, Вінницького району Вінницької області