-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33600000-6 Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2024-04-17-001264-a
Фармацевтична продукція
Торги не відбулися
259 063.30
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 590.63 UAH
мін. крок: 1% або 2 590.63 UAH
Період уточнення:
17.04.2024 09:43 - 22.04.2024 00:00
Відповідь надана
запитання відносно торгів
Номер:
24c6ff7a107e44f59615f971fb48dc76
Дата опублікування:
19.04.2024 11:19
Опис:
Доброго дня , Шановний Замовник !
В додатку 1 до тендерної документації зазначені характеристики товару повністю скопійовані з пропозиції СТС-ФАРМ з попередньої закупівлі, яка не відбулась.
Чи це так ?
Відповідь:
Доброго дня!
Технічні характеристики товару сформовані з урахуванням потреби нашого підприємства.
Дата відповіді:
22.04.2024 16:10