• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

33600000-6 Фармацевтична продукція

Фармацевтична продукція

Торги не відбулися

259 063.30 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 590.63 UAH
Номер: 18ccd84908ee4f5794319da66934e00a
Внутрішній номер закупівлі: 21318361
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-17-001264-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Контактна особа: Оксана Кладко +380487507623 oksana.kladko@port-yuzhny.com.ua http://www.port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 259 063.30 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.04.2024 09:43 - 22.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2024 09:43 - 25.04.2024 12:00
Період кваліфікації: 25.04.2024 12:00 - 01.05.2024 14:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴259 063.30 33600000-6 Фармацевтична продукція