• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33600000-6 Фармацевтична продукція

Оголошено тендер

277 197.73 UAH
Номер: 8037df6a7f7546eb8457a1b905d79291
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-17-000806-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Очікувана вартість: 277 197.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Примітки: Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування: 17.04.2024 09:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума277 197.73 UAH