-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поводження медичними та небезпечними відходами (зберігання, оброблення, утилізація та знешкодження) за ДК 021:2015 код CPV 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2024-04-12-009257-a
Завершена
246 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 233.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 233.00 UAH
Період уточнення:
12.04.2024 15:14 - 17.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим