-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поводження медичними та небезпечними відходами (зберігання, оброблення, утилізація та знешкодження) за ДК 021:2015 код CPV 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2024-04-12-009257-a
Завершена
246 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 233.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 233.00 UAH
Номер:
c1cbf8cd8d144647b20751d1decfbfbf
Внутрішній номер закупівлі:
21287601
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-12-009257-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994921
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Преображенська, буд. 79/35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Юха +380522322484 etorgi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
246 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.04.2024 15:14 - 17.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.04.2024 15:14 - 20.04.2024 09:00
Аукціон:
22.04.2024 15:29 - 22.04.2024 15:52
Період кваліфікації:
22.04.2024 15:52 - 25.04.2024 11:38
Період завантаження договору:
01.05.2024 00:00 - 11.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴246 500.00 Послуги з поводження медичними та небезпечними відходами (зберігання, оброблення, утилізація та знешкодження)