-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поводження медичними та небезпечними відходами (зберігання, оброблення, утилізація та знешкодження) за ДК 021:2015 код CPV 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Оголошено тендер
246 500.00
UAH
Номер:
90b496b1eea34fbf95851131183040a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-12-010807-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994921
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Преображенська, буд. 79/35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994921
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Преображенська, буд. 79/35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
246 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поводження медичними та небезпечними відходами (зберігання, оброблення, утилізація та знешкодження) за ДК 021:2015 код CPV 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.04.2024 14:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписФінансування за рахунок власних коштів та/або місцевого бюджету
Сума246 500.00 UAH