-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, за кодом ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Тендер Prozorro UA-2024-04-11-007417-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Забезпечення тендерних пропозицій не передбачено.
Торги не відбулися
229 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 147.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 147.60 UAH
Період уточнення:
11.04.2024 14:07 - 16.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим