-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, за кодом ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Оголошено тендер
229 520.00
UAH
Номер:
625fde904f5743b88d38f5c64af5e8dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-11-009130-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новопокровська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396874
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, смт Новопокровка, вул. Дворянська, 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новопокровська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396874
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, смт Новопокровка, вул. Дворянська, 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
229 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, за кодом ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.04.2024 13:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради
Кількість
152 година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума229 520.00 UAH