-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, за кодом ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Тендер Prozorro UA-2024-04-11-007417-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Забезпечення тендерних пропозицій не передбачено.
Торги не відбулися
229 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 147.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 147.60 UAH
Номер:
3905ba24f4a645f3bf1f3208cf3a0611
Внутрішній номер закупівлі:
21272719
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-11-007417-a
Замовник:
Новопокровська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396874
-
Адреса:
63523, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, смт Новопокровка, вул. Дворянська, 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Слабінська +380574632430 novopokrovskay_rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
229 520.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.04.2024 14:07 - 16.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2024 14:07 - 19.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴229 520.00 Послуги автогрейдера для планування доріг на території населених пунктів Новопокровської селищної ради, за кодом ДК 021:2015 - 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт